Sorry, this entry is only available in Romanian.

Pachet valabil în perioada 08.03 – 10.03.2024 (2 nopți)

Tarif/persoană/sejur

CamereSingleDoubleTriple
STANDARD1250970
DELUXE1350995
SUPERIOR13901005
KING DELUXE15901020
EXECUTIVE1035800
ROMANTIC SUITE1050800
JUNIOR SUITE1085850
PREZIDENT SUITE1110850

Pachetul include

  • 2 nopți de cazare 08 si 09 martie 2024
  • 2 mic dejun bufet suedez în data de 09 si 10 martie 2024
  • Cina festiva în data de 08 martie începând cu ora 19:00 (meniu fix, prestabilit, ce include mâncare, băuturi alcoolice și non alcoolice).
  • Fisa cont pentru masa in data de 09 martie in valoarea de 150 lei/ pers.
  • La cina festiva din data de 8 Martie  atmosfera muzicala va fi asigurată de formatie –  muzica live.
  • Surprize pentru doamne si domnisoare.
  • Acces la piscina exterioară, locul de joacă pentru copii cu vârsta mai mică de 9 ani, sala de sport, parcare, internet Wi-Fi.
  • Tarifele includ TVA.

Condiții și facilități copii

  • Copiii cu vârsta între 0 – 4 ani beneficiază de gratuitate la cazare (fara pat suplimentar).
  • Copiii cu vârsta cuprinsă între 4 – 7 ani beneficiază de gratuitate la cazare (fara pat suplimentar). Pentru mese se va comanda a la carte si se va achita suplimentar.
  • Pentru copiii cu vârsta cuprinsă între 7 – 14 ani se achită 440 lei/ copil/ sejur (cazați în camere Deluxe, Executive, Junior Suite, Prezident Suite, Romantic Suite). Tariful include cazare cu mic dejun si meniu la cina festiva, fara bauturi alcoolice.
  • Copiii cu varsta mai mare de 14 ani sunt considerati adulti.
  • Pentru al treilea adult în cameră (cazat în camera Executive, Junior Suite, Prezident Suite, Romantic Suite) tariful începe de la 800 lei/ sejur.

În funcție de tipul camerei, tariful pachetului crește proporțional cu tariful camerei respective. Ocuparea camerelor se va face în funcție de solicitare în limita disponibilității, în ordinea încasării avansului.

La tariful pachetului se mai adauga 2% din tariful net de cazare/ camera/ noapte, taxa de promovare turistica, conform hotararii Consiliului Local 103/22 din 27.12.2022.


Facilitati optionale:  saună finlandeză, masaj. Aceste servicii sunt contra cost și se oferă în limita disponibilității, cu programare în prealabil.


Condiții rezervare

Rezervările pentru pachetele speciale se fac numai prin solicitare scrisă pe mail la adresele de mail office@hotelizvoare.ro sau rezervari@hotelizvoare.ro. Rezervarea locurilor la restaurant pentru copii  și pentru adulți, se face odată cu rezervarea pachetului.


Condiții de anulare

  • În cazuri exceptionale, in situația în care o persoana face dovada medicală ca se afla internat in spital în perioada pachetului, sejurul poate fi reprogramat, în caz contrar avansul achitat nu se restituie.
  • În cazul în care suma nu este achitată integral până la data de 1 Martie, rezervarea se va anula, iar avansul nu se restituie.

Mențiuni

  • Apartamentele si camerele Executive nu se adreseaza la 4 persoane adulte. Aceste pot gazdui 3 adulti sau 2 adulti si 1-2 copii.
  • În camerele duble Standard, Superior si King Deluxe se pot caza 2 persoane adulte și un copil până la maximum 7 ani (copie dupa certificat de naștere) în pat cu părinții (fara pat suplimentar).
  • Camerele ocupate de un adult si un copil cu varsta mai mare de 14 ani , sunt considerate camere duble.
  • Copiii cu vârste între 7 și 14 ani se pot caza, in aceeasi camera cu parintii, in camerele Deluxe cu pat suplimentar.
  • Este interzis accesul cu animale in incinta hotelului.
  • Menționăm faptul că pentru această perioadă, în cazul unei comenzi ferme se va achita un avans de 50% din contravaloarea totala  pachetului de servicii, în maxim 5 zile calendaristice de la momentul  efectuării rezervării, iar diferența de 50% se va achita până la data de 1 Martie 2024. După această dată, rezervările se fac doar pe baza plății integrale.
  • Comanda trebuie sa contina datele compete de facturare pentru fiecare camera rezervata in parte, iar disponibilitatea de rezervare va fi trasmisa in scris in maxim 24 de ore.
  • În cazul plații avansului și anulării rezervării sau în cazul în care nu se achită integral pachetul până la data de 1 Martie 2024, avansul se pierde integral, iar rezervarea se anulează.

Pentru orice detalii echipa Hotel IZVOARE vă stă la dispoziție